FILLIMI Forums Diskutime Suksese

Tagged: 

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #3153
  Puhia Donn
  Participant

  Nje platforme per te cilen Kosova ka pas nevoj kurr me shume se tani, suksese e gjithe ekipes dhe po qe se keni nevoje per ndonje ndihme mund te llogariteni edhe tel ne 🙂

  Shume suksese ne pune dhe ne te ardhmen…

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.